ŞARJ EDİLEBİLİR LED MUM

12-Pack-Banquet00037lowres72dpi

ŞARJ EDİLEBİLİR LED MUM

Tek şarj ile 20 saat çalışır. Konseptinize uygun mumluk kullanılabilir. Sık kullanım için uygundur. Flicker özelliği ile gerçek mum görüntüsü sağlar. Led mumum altındaki anahtar ile istenilen zaman off konumuna alınabilir.

?????????????

ŞARJ TEPSİSİ

Şarj tepsisi ile aynı anda 12 adet led mum şarj edilebilir. Ortalama şarj süresi 5-6 saattir. Led mumlar manyetik olarak şarj olduğu için diğer ürünlere göre daha uzun ömürlüdür. Manyetik şarj özelliği sayesinde kullanımı pratiktir.

Crystal-glass-holder-1 (1)111

MUMLUK

Mekan konseptine göre istenilen mumluk kullanılabilir. Değişik tasarımdaki mumluklar sayesinde şık bir görüntü oluşturabilirsiniz.

cam buzlu bardaklar

ŞARJ EDİLEBİLİR LED MUM

Alevsiz Mum sloganıyla öne çıkan smart candle alevsiz özelliğine rağmen mum alevi efektini başarıyla canlandıran ürün kullanım kolaylığı ve estetik görünümünün yanısıra güvenli yapısıyla da tercih ediliyor.

SmartMum ile artık rüzgarda sönen mumlar tarih oluyor. Tea light, jel mum veya kandil yakıtlarının temizliği ile kaybedilen zamanlar SmartMum için söz konusu bile değil. Restoran ve barların iç ve dış masaları, banyo ve teraslarında yer verdikleri ürün ayrıca dekoratif amaçlı da kullanılabiliyor.

Masalar, bar üstleri ve kokteyl servis tepsilerinde de şık görünüm sunan ürün günümüzün vazgeçilmezi SPA'ların da olmazsa olmazlarından biri.

KULLANIM TALİMATLARI

  1. Led mumlar kullanılmadan önce şarj edilmelidir.
  2. Led mumlar sadece ürün ile birlikte gönderilen adaptör ile şarj edilmelidir.
  3. Şarj tepsisi ile 12 adet led mum şarj edilebilir.
  4. Led mumlar 4 haftadan fazla bir süre kullanılmayacaksa led mumum altındaki switch off konumuna alınmalıdır. Led mumlar uzun süre kullanılmayacaksa 3 ayda bir şarj edilip kullanılmalıdır.
  5. Led mumlar ilk defa kullanılacaksa veya uzun süre kullanılmadıysa tam şarj edilmelidir.
  6. Led mumum içerisindeki bataryayı ateşe atmayınız.
  7. Led mumlar kuru ortamda muhafaza edilmelidir.
  8. Led mumlar suyun içinde ve aşırı nemli ortamlarda kullanılmaz.
  9.  Led mumlar dış ortam için uygun değildir.
Case-8-9